Aktualności

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Jan Paweł II w oczach dzieci i osoby dorosłej".

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Jan Paweł II w oczach dzieci i osoby dorosłej".

by Wieslawa Przybyło-Cieślik -
Number of replies: 0

Stowarzyszenie od serca "Faustynka" podało wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt."Jan Paweł II w oczach dzieci i osoby dorosłej". Przedsięwzięcie artystyczne zostało zorganizowane z okazji 100 rocznicy urodzin Jana Pawła II w Legnicy, a nagrodzone prace wyeksponowane w nowych pomieszczeniach galerii Stowarzyszenia.

Gratulujemy laureatce Nagrody w tym konkursie Alicji Rumowicz kl. Vb i finalistce Klaudii Łukaszewskiej kl. Vb. Brawo!!!

Dziewczynki stworzyły portrety Papieża Jana Pawła II wykorzystując technikę farby akrylowej i kolażu. Ich koncepcje artystyczne dotyczące ilustracji działalności duszpasterskiej najsłynniejszej postaci w naszej historii, zdobyły uznanie komisji oceniającej prace nadesłane z całej Polski. Powstał również pamiątkowy film z okazji tego wydarzenia, który można oglądać na stronach Stowarzyszenia.

100 rocznica urodzin 18.05.2020 Karola Wojtyły, Papieża Jana Pawła II to dzień wyjątkowy, który został utrwalony w tak nietypowy, artystyczny sposób. Dziękujemy!!!

Attachment Jan PawełII - 2.jpg