Aktualności

Wyniki konkursu "Kultury Starożytne - kolebką zjednoczonej Europy"

Wyniki konkursu "Kultury Starożytne - kolebką zjednoczonej Europy"

by Wieslawa Przybyło-Cieślik -
Number of replies: 0

W imieniu organizatora konkursu z Wiedzy o Sztuce Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi pod Patronatem Kuratorium Oświaty w Łodzi ,miło nam poinformować, że nasze uczennice Klaudia Bujnowicz i Oliwia Gańczarczyk, decyzją komisji konkursowej "Kultury starożytne - kolebką zjednoczonej Europy" (po zmianie regulaminu związanego z epidemią), zostały Finalistkami tego konkursu. Pomyślnie przeszły etap II w formie pisemnej i znalazły się w czołówce zakwalifikowanych do etapu III konkursu. Etap ten polega na przygotowaniu prezentacji multimedialnej własnej w  programach Powerpoint lub w PDF.

Dziewczyny są już Finalistkami wojewódzkiego konkursu z wiedzy o sztuce, ale podejmują wyzwanie i przystąpią do etapu III - prezentacji. Teraz praca związana z wiedzą teoretyczną i praktyczną oraz wykazanie się biegłością w obsłudze programów  informatycznych.

Gratulujemy dziewczynom i życzymy powodzenia oraz twórczego zapału w opracowaniu interesujących tematów indywidualnych w obszarze kultur starożytnych.

WPC

Attachment Kultury Starożytne - logo.jpg